Компанія BestPartnerUSA FBA Prep робить все, щоб її послуги завжди відповідали якості та становили гідну конкуренцію. Ми зробили наші послуги доступними для всіх потенційних клієнтів, а також створили гнучку систему оплати для тих, хто працює з великими поставками товарів. “Продавай більше – плати дешевше”!

За необхідності додаткових маніпуляцій з товаром, ви завжди можете звернутися в наш контактний центр або скористатися сторінкою Додаткові послуги”.

FBA Amazon що це?

Амазон ФБА – це програма, що забезпечує всіх продавців Амазон максимальним комфортом ведення торгівлі:

  • Склади. Зберігання вашого товару на більш ніж 200 складах Amazon в США і не тільки.
  • Швидка доставка замовлення. Дає можливість організувати доставку товару покупцеві в термін до двох днів.
  • Взаєморозрахунки. Amazon проведе за вас усі фінансові операції із взаєморозрахунку з покупцем і переведе прибуток на ваш рахунок.
  • Повернення. Якщо з якихось причин покупець оформить повернення, то співробітники Амазон вирішать всі пов’язані з цим питання.

Якщо ви займаєтеся бізнесом на Амазон, то FBA – найоптимальніший варіант. Ви зможете повністю зосередитися на продажах і не ламати голову над організаційними моментами.

Так для чого тоді потрібен преп центр Амазон?

Ведення бізнесу з використанням FBA вдале рішення, але тут є свої підводні камені, які й допомагає подолати преп центр Амазон. По суті, ми пропонуємо кілька послуг, які пов’язані з підготовкою ваших продуктів до відправки на склад Амазон. Ми дбайливо приймемо Ваш товар, проведемо візуальний огляд, спакуємо, наклеїмо всі необхідні логотипи та штрих коди, і відправимо на склад Amazon протягом одного дня. Також за необхідності проведемо перевірку на брак, сформуємо необхідні набори і надамо інші необхідні вам послуги.