Зниження мінімального порогу IPI

Блог
June 29, 2023
Зниження мінімального порогу IPI

Індекс ефективності інвентаризації (IPI) – це перший етап встановлення стандарту ефективності інвентаризації. Amazon заявляє, що цей показник ґрунтується на тому, наскільки добре ваш магазин збільшує продажі, зберігаючи популярні продукти та ефективно керуючи поточними запасами.

Одна з найбільших змін, яку Amazon нещодавно анонсував, – це індекс ефективності інвентаризації (IPI). Amazon працює над поліпшенням ефективності управління складськими запасами, з метою забезпечення наявності вільного місця для всіх продуктів під час пікового навантаження. Для цього вони змінили мінімальне порогове значення IPI на 500. На продавців нижче 500 будуть поширюватися обмеження з 16 серпня 2020 року до кінця року. Ви можете поліпшити свій IPI, дотримуючись інструкцій щодо збільшення продажів або скорочення надлишкових і неокупних запасів. Що таке IPI, як він розраховується і які наслідки, якщо у вас поганий IPI? У цій статті ми проаналізуємо ці питання.

Показник IPI варіюються від нуля до 1000. Оцінка вище 500 (раніше це були 350 і 400) вказує на те, що ваш бізнес процвітає, а оцінка нижче 500 вказує на наявність проблем, і вам слід вжити заходів для поліпшення своєї оцінки.

Як і багато інших рішень Amazon для продавців, IPI, значною мірою, обґрунтований переповненістю складів. Amazon намагається мотивувати продавців краще оптимізувати свої склади і запаси товарів.
Amazon дотримується тактики не розкривати подробиці розрахунку цього показника і дає лише поради та пропозиції щодо того, як поліпшити цей показник, серед яких:

  • Зменшення надлишкової кількості товарів на складах для збільшення рівня прибутковості;
  • Збільшення динаміки “наскрізних продажів”;
  • Збільшення динаміки продажів за рахунок наявності популярних товарів, які користуються попитом у покупців.

Збалансованість купівельної спроможності залишків за допомогою аналізу та виправлення тих оголошень товарів, які перебувають не в попиті. Однак, варто зазначити, що ключовими факторами поліпшення цього показника є недопущення надлишкових запасів на Amazon і підвищення наскрізної динаміки продажів.

Санкціями за низький рівень IPI (нижчий за 400) є обмеження на зберігання товару і більш високі збори за зберігання, а саме 10$.

Компанія Best Partner USA, у свою чергу, допоможе вам здійснити вивезення товару зі складів Amazon і, головне, надати можливість реалізувати ваш товар за системою FBM.

Більше новин

post_image
June 29
Як упакувати товар для Amazon?
Напевно ви чули історії про те, що через неправильне пакування виникали складнощі з розмитненням товару або склад FBA відмовляв у прийомі? Щоб уникнут...
Детальніше
post_image
June 29
Знайомство з товаром починається… з коробки?
28 грудня у США традиційно проводять Національний день коробки цукерок. Солодощі стають прекрасною нагородою за невеликий квест - розпаковування цієї ...
Детальніше
post_image
June 29
Як створити shipping plan для FBA продавця
Ми вже раніше розглядали тему торгівлі за моделлю FBA і тепер поговоримо з вами про те, що ж потрібно робити, коли ви обрали товар. Для торгівлі від ...
Детальніше