Зміна статусу оголошення на час відпустки, свят та інших випадків відсутності

Блог
June 29, 2023
Зміна статусу оголошення на час відпустки, свят та інших випадків відсутності

Якщо ви не можете виконувати замовлення з будь-якої причини, наприклад, у зв’язку з відпусткою або сімейною ситуацією, Amazon рекомендує змінити статус вашого оголошення на “Неактивний”.

Ця зміна видалить ваші заповнені списки з відповідних сторінок відомостей про продукти на Amazon протягом однієї години. Коли ви будете готові до продажу знову, ви можете змінити статус своїх оголошень назад на “Активний”, і ваші оголошення з’являться знову протягом однієї години.

Перед зміною статусу ваших оголошень перевірте наявність відкладених ордерів, оскільки вони не будуть скасовані автоматично. Можливо, ви захочете встановити для свого оголошення статус “Неактивний” до дати вашого від’їзду, оскільки для вирішення відкладених замовлень може знадобитися час.

Будь-які застосовні щомісячні абонентські плати будуть, як і раніше, стягуватися, навіть поки ваші оголошення неактивні.

Ви також повинні обробляти запити на повернення і відповідати на повідомлення від клієнтів протягом 24 годин, навіть якщо ваші списки неактивні.

Більше новин

post_image
June 29
Як упакувати товар для Amazon?
Напевно ви чули історії про те, що через неправильне пакування виникали складнощі з розмитненням товару або склад FBA відмовляв у прийомі? Щоб уникнут...
Детальніше
post_image
June 29
Знайомство з товаром починається… з коробки?
28 грудня у США традиційно проводять Національний день коробки цукерок. Солодощі стають прекрасною нагородою за невеликий квест - розпаковування цієї ...
Детальніше
post_image
June 29
Як створити shipping plan для FBA продавця
Ми вже раніше розглядали тему торгівлі за моделлю FBA і тепер поговоримо з вами про те, що ж потрібно робити, коли ви обрали товар. Для торгівлі від ...
Детальніше