Як відправити товари на склад Amazon

Блог
June 29, 2023
Як відправити товари на склад Amazon

Ви вибрали свою продуктову нішу, зв’язалися з постачальниками і отримали зразки, які вас задовольнили, і тепер ви готові почати продавати їх своїм потенційним клієнтам. У тому випадку, якщо ви вперше працюєте з Amazon FBA, ви можете не до кінця уявляти собі всі нюанси подальших операцій з доставки товарів на склади Амазон. У цій статті представлено покрокове керівництво, яке допоможе вам уникнути багатьох помилок.

Насамперед важливо зазначити, що доставити товари на склад Amazon можна двома способами. Ви можете відправити товар безпосередньо з Китаю в Amazon, або відправити товар собі або посереднику в США (преп центр), а потім посередник відправить його на склади Amazon.

Різниця полягає в знанні та виконанні вимог Amazon. Якщо ви відправляєте товар з Китаю, вам необхідно проінструктувати своїх постачальників підготувати продукт відповідно до специфікацій Amazon. Amazon може відхилити ваші товари, якщо вони не відповідають їхнім стандартам. Хоча постачальники зазвичай знайомі з процесом, завжди є ймовірність непорозуміння або неправильного маркування.

Відправлення товарів собі або посереднику в США видається більш безпечною процедурою. Перевірка якості товарів, пакування, маркування вами або фахівцями преп-центру зводять до мінімуму ризики подальших проблем з товарами.

 

Покрокове керівництво доставки товарів на склади Amazon

 

Підготуйте план доставки:

Перший крок – підготувати всі деталі для вхідного замовлення на інвентаризацію, яке ви будете збирати в Seller Central. Для створення вхідного замовлення на інвентаризацію вам знадобиться така інформація:

Універсальний код продукту (UPC)

Для нових продуктів потрібен код UPC, який ви можете купити на GS1 і відправити в Amazon, щоб повідомити їм, що ви будете виводити на ринок нові продукти.

Пакування та підготовка

Зручно, коли пакуванням і підготовкою займаються ваші постачальники. З огляду на популярність Amazon, постачальники рідко коли не знають процесів і рекомендацій щодо доставки продуктів в Amazon FBA, але водночас фабрика може поклеїти не той штрих-код помилково або через неуважність.

Єдине, у чому ви маєте переконатися, це те, що постачальники розуміють правила центру виконання Amazon, що стосуються товарів, які ви відправляєте (не запаковані товари, товари з вичерпаним терміном придатності, іноді Амазон просить додаткове пакування для тендітних товарів, наприклад, плівка з пухирцями і т. д.).

Сервіс Amazon FBA Label

Для кожного продукту, який ви відправляєте в Amazon, потрібен сканований штрихкод для зберігання і реалізації.

Партнер з доставки

Що стосується партнерів з доставки, у вас є два варіанти місцевої доставки. Або ви обираєте місцеву службу доставки Amazon, яка може надати вам номери для відстеження і штрих-коди, або іншого місцевого перевізника. Єдине, про що вам слід подбати, – це взяти номер для відстеження і передати його Amazon. Доставка від Амазон зазвичай набагато дешевша.

Вага і розмір замовлення

Вам потрібно буде надати Amazon детальну інформацію про вагу і розмір продукту, який ви відправляєте. Тільки не забудьте вказати вагу і розмір у правильних одиницях виміру (фунтах/дюймах, грамах/см). Якщо ваш постачальник відправлятиме товари, ви маєте отримати цю інформацію від нього.

Місце, звідки ви відправляєте свої товари

Наприкінці вам просто потрібно вказати місце, звідки відправлятиметься ваша доставка, а також пов’язаний з нею номер відстеження.

Щоб зробити процес доставки швидким і ефективним, Amazon пропонує децентралізовані служби зберігання. Він має свої склади в різних місцях, тому вони можуть попросити вас розділити ваш продукт на кілька партій. А потім вони розмістять ваш товар на кількох складах і відправлять товар вашому покупцеві з найближчого. Але найчастіше товар іде на найближчий склад від адреси відправлення.

 

Створення плану доставки

Тепер, коли у вас є необхідна інформація, наступним кроком буде заповнення плану доставки та створення етикеток для доставки. Щоб вам було простіше, ми будемо робити це крок за кроком.

 • У Seller Central перейдіть у рядок меню і натисніть “Inventory”. Ви потрапите на сторінку “manage inventory”.
 • Встановіть прапорець прямо з лівого боку вашого продукту. Тепер прямо над ним має бути вказано “Action on 1 selected”.
 • У спадному меню виберіть “Send/Replenish Inventory”. Переконайтеся, що на наступному екрані вибрано “Сreate a Shipping Plan”.
 • Введіть адресу, звідки прийде посилка. Зазвичай це адреса вашого постачальника.
 • У вас є два варіанти типу пакування: Case Packed та Individual. Якщо всі продукти мають однаковий ASIN, виберіть Case packed або Individual, якщо в них різні типи пакування.
 • На вкладці “Set Quantity” заповніть поля “Units per case” кількість товарів у ящику і “Number of cases” кількість ящиків.
 • Після натискання на “Continue” вам буде показано екран вимог до підготовки та пакування для FBA. Якщо ваш товар уже упакований, просто натисніть “Continue”. Якщо ви хочете, щоб Amazon упакував ваші товари і зробив всю необхідну підготовку – клацніть вкладку “Prep may be required”.
 • Виберіть “Amazon” у розділі “Who Preps?” розкривний список, потім натисніть “Continue”, щоб перейти на сторінку “Label Product Page”. У разі, коли пакуванням займається преп-центр або постачальник, потрібно вибрати “Merchant”.
 • Переконайтеся, що Amazon обрано в розділі “Who Labels?”. В іншому разі змініть його та натисніть “Continue”.
 • На сторінці “Review Shipments” ще раз перегляньте всю надану вами інформацію, перш ніж натискати “Approve Shipments”.
 • Натисніть “Work on Shipment”. У розділі “Shipping Method” виберіть “Small Parcel Delivery”.
 • У полі “Shipping Carrier” виберіть “Amazon-Partnered Carrier (UPS)”, якщо у вас є місцевий постачальник у США. Виберіть “Other Carrier”, якщо ви збираєтеся користуватися послугами постачальника за межами США.
 • У полі “Shipment Packing” заповніть поля “Number of Boxes” кількість коробок, “Box Weight” вагу коробки у фунтах і “Box dimensions” розміри коробки в дюймах.
 • У розділі “Shipping Charges” ви можете розрахувати вартість доставки, виберіть “Accept Changes”, коли закінчите.
 • Для “Shipping Labels” просто натисніть “Print Box Labels”, щоб зберегти PDF-файл і відправити його постачальнику.
 • Коли закінчите, натисніть “Complete Shipment”.

Коли ваш план доставки завершено і виконано, настав час відправити ваші відвантажувальні етикетки вашим постачальникам, оскільки вони знадобляться їм, якщо вони збираються відправити ваші товари на склад Amazon. Переконайтеся, що продукти були упаковані і підготовлені правильно відповідно до рекомендацій Amazon, щоб уникнути проблем, перш ніж UPS забере їх.

Ви завжди можете відстежувати статус вашого вантажу в будь-який час через Seller Central. Amazon також буде відправляти вам електронні листи після отримання ваших товарів, тому переконайтеся, що вони відскановані та збережені в інвентарі.

У разі, якщо Amazon втратить ваші товари, вам буде повернуто частину вартості. Амазон просить інвойс від постачальника і сам вирішує скільки відшкодувати. Це може бути оптова ціна або роздрібна ціна мінус комісія амазон, ціна відправки та інші фії.

Це основи того, як відправити свій продукт на Amazon.

 

Ще кілька нюансів з цієї теми

 

Inventory Placement Service

Раніше згадувалося про те, як Amazon поширює ваші продукти в декількох місцях. Тепер ви можете відправити всі свої товари тільки в один центр виконання (хоча ви не можете вибрати який з них) через нову службу Amazon, яка називається Inventory Placement Service.

Цей варіант не зовсім те, що ми б рекомендували новачкам, але безперечно, що він пропонує деякі переваги. Одна з цих переваг полягає в тому, що ви надасте послугу своїм клієнтам, особливо тим, хто замовляє гуртом, тому що вони отримуватимуть ваші продукти однією партією, а не окремими. Після прийому, Амазон сам переправить товар по різних складах.

Це також допоможе знизити ймовірність помилок, таких як встановлення неправильних транспортних етикеток або відправлення до неправильних центрів виконання у разі відправлення вашого товару до кількох центрів виконання.

Також варто зазначити, що ця функція коштуватиме вам 0,30 долара за кожну одиницю стандартного розміру і 1,30 долара за кожну великогабаритну одиницю.

 

Використання експедиторів

Хоча Amazon дає змогу відправляти інвентар від міжнародного постачальника прямо в їхні центри виконання, важливо знати, що вони не завжди візьмуть на себе відповідальність за відвантаження, якщо станеться щось несподіване й отримати від них компенсацію досить складно. Тому вам потрібно поговорити зі своїми постачальниками, щоб переконатися, що все зроблено правильно.

Ваш найкращий варіант – використовувати транспортно-експедиційну компанію, тому що крім турботи про ваші вантажі та їхнє відправлення на Amazon, вони також потурбуються про митні питання і будуть вашим інспектором із забезпечення якості на місці, стежачи за тим, щоб усе було на місці.

 

Висновок

Процес відправки ваших продуктів на Amazon може бути досить складним, особливо якщо ви робите це вперше, як і початок будь-якого нового бізнесу. Це складно і вимагатиме від вас досить багато зусиль, але воно того варте.

Щойно ваші продукти потраплять до центрів виконання Amazon, вам буде більше нема про що турбуватися, тому що Amazon займеться надсиланням ваших товарів вашим клієнтам. Усе, що вам потрібно зробити, це залучити клієнтів до ваших лістингів, щоб вони могли побачити, які продукти ви пропонуєте, і зрештою їх купити.

Більше новин

post_image
June 29
Як упакувати товар для Amazon?
Напевно ви чули історії про те, що через неправильне пакування виникали складнощі з розмитненням товару або склад FBA відмовляв у прийомі? Щоб уникнут...
Детальніше
post_image
June 29
Знайомство з товаром починається… з коробки?
28 грудня у США традиційно проводять Національний день коробки цукерок. Солодощі стають прекрасною нагородою за невеликий квест - розпаковування цієї ...
Детальніше
post_image
June 29
Як створити shipping plan для FBA продавця
Ми вже раніше розглядали тему торгівлі за моделлю FBA і тепер поговоримо з вами про те, що ж потрібно робити, коли ви обрали товар. Для торгівлі від ...
Детальніше

Залишити відгук