Торгівля на Амазон – це обман чи можливість побудувати успішний бізнес?

Блог
June 29, 2023
Торгівля на Амазон – це обман чи можливість побудувати успішний бізнес?

У сучасному світі важко знайти людину, яка не використовувала хоч раз Amazon, або хоча б не чула про нього. Наразі Амазон є найбільшим міжнародним маркетплейсом, користувачами якого є більш ніж половина жителів США та безліч людей з інших країн світу. Такого широкого охоплення аудиторії немає більше в жодного інтернет-проєкту, що спеціалізується на торгівлі та продажах. При цьому Амазон надає можливість користуватися своїм сервісом для здійснення продажів практично всім охочим. Якщо ви хочете побудувати або розширити свій бізнес, збільшити кількість покупців, то Amazon видається в цьому випадку досить цікавим варіантом. Адже він дає можливість вийти на найбільший у світі ринок.

Економічна ситуація в багатьох країнах СНД не радує. Інфляція, зростання цін – усе це мотивує шукати нові джерела доходу. І тут всесвітня павутина підкидає нам ідею: торгівля в США, Амазон. В інтернеті існує величезна кількість статей, консультантів і тренінгів. Всі вони обіцяють величезні заробітки, при тому що вам практично не доведеться працювати. І найголовніше – ви розбагатієте вже завтра! Ну може післязавтра, головне – дуже скоро. Усе це підкріплено прикладами “особистого успіху”, що показують, як хтось заробив “мільйон”.

Така наполеглива, агресивна і неправдоподібна реклама може навести на думку, що торгівля на Amazon – це звичайний розвод, схожий на Форекс, онлайн-казино і спортивні прогнози. Тим паче, що в інтернеті є матеріали, які говорять про те, що заробляють на Amazon тільки власники Amazon. Чи так це? Спробуємо розібратися.

Успішний бізнес на Амазон не міф

Амазон – це можливість продавати свої товари багатомільйонній аудиторії, яка готова робити покупки. Більше половини населення США користується цим сервісом. У день здійснюється понад 25 мільйонів продажів. І лише половина цих продажів припадає на товари власне від Amazon. Решта – товари сторонніх продавців, які виставляють свою продукцію на Amazon. Так, за користування маркетплейсом необхідно платити комісію і використання FBA також вимагає оплати. Ваш акаунт можуть заблокувати в разі порушення правил. Але все це не скасує головного: ваш товар побачать і зможуть придбати мільйони людей!

Сотні тисяч продавців заробляють на Амазон великі гроші. Але багато хто і втрачає. Успіху на цьому маркетплейсі домагається один з 5, а то й з 10. Не кожен зможе почати, вести і розвивати бізнес. Тут знадобиться холоднокровність, тверезий розрахунок і трохи везіння. Правильний вибір товару, постачальника, грамотний маркетинг і безліч інших чинників приведуть до успіху.

Основні причини невдачі на Амазон

У переважній більшості випадків бізнес прогорає з вини самого продавця. Основні помилки:

  • Товар обрано неправильно. У цьому випадку або продажі будуть недостатньо високі, або через високу конкуренцію витрати на рекламу перекриють дохід від продажів.
  • Неправильно складено бізнес-план, не прораховано бюджет. Товар обрано правильно, але неправильно пораховано витрати. Важливо розуміти, що товар продається не за один день. Для отримання прибутку потрібно вести активні продажі хоча б кілька місяців. Весь цей час доведеться оплачувати маркетинг і фулфілмент.
  • Продавець не до кінця розібрався в правилах і політиці маркетплейса. Amazon має безліч правил, порушення яких може призвести до втрати рейтингу, отримання штрафних санкцій, а зрештою, блокування акаунта.
  • Нехтування SEO та маркетингом. Можливо, у вас хороший товар, який ви продаєте за конкурентною ціною. Однак покупець не може його знайти, неправильно складено лістинг, немає ключових слів, або ваш продукт не реалізується через відсутність відгуків.
  • Відсутність роботи з клієнтами. Населення США – розпещені покупці. Тому постійне спілкування з клієнтами, ввічливість і ємність відповідей відіграє вирішальну роль. Клієнт завжди має бути задоволений. В іншому випадку вам забезпечені повернення, низький рейтинг і погані відгуки.

Так все-таки, бізнес на Амазон – реальність? Однозначно, так. Якщо ви готові багато вчитися, працювати, розвиватися. Якщо уважність, наполегливість і підприємливість для вас не порожній звук, то продаж товарів у США за допомогою Amazon здатний принести вагомий прибуток.

Більше новин

post_image
June 29
Як упакувати товар для Amazon?
Напевно ви чули історії про те, що через неправильне пакування виникали складнощі з розмитненням товару або склад FBA відмовляв у прийомі? Щоб уникнут...
Детальніше
post_image
June 29
Знайомство з товаром починається… з коробки?
28 грудня у США традиційно проводять Національний день коробки цукерок. Солодощі стають прекрасною нагородою за невеликий квест - розпаковування цієї ...
Детальніше
post_image
June 29
Як створити shipping plan для FBA продавця
Ми вже раніше розглядали тему торгівлі за моделлю FBA і тепер поговоримо з вами про те, що ж потрібно робити, коли ви обрали товар. Для торгівлі від ...
Детальніше

Залишити відгук