Що робити, якщо товар на Amazon не продається

Блог
June 29, 2023
Що робити, якщо товар на Amazon не продається

Amazon є найбільшим торговельним майданчиком у США. Щомісяця тисячі продавців заробляють тут тисячі доларів. Amazon – це чудовий спосіб побудувати власний бізнес і отримувати солідний дохід. Але, як і в будь-якій серйозній справі, тут присутні свої підводні камені. Про одне з них поговоримо в цій статті. Що робити якщо ваш товар на Amazon не продається?

Якщо ви є продавцем Amazon, не має значення чи займаєтеся ви онлайн арбітражем, оптовими продажами або у вас Private Label, ви можете потрапити в ситуацію, коли ви завезли товар на склад Amazon, і з якихось причин товар перестав продаватися. Причини для цього можуть бути різними: змінилася ситуація в ніші, змінилася ситуація в лістингу, конкуренти демпінгують ціну або товар втратив свою актуальність. Причин може бути багато, і не всі вони залежатимуть від вас. Головне в такій ситуації, не панікувати. Насправді – це звичайний робочий момент, сприймайте це спокійно і рухайтеся далі. Шукайте нові товари, додавайте їх. Доходи з інших лістингів перекриють можливий збиток з товарів, що не продаються.

 

Що робити з товаром, який не продається?

 

Коли товар перестав продаватися, з ним потрібно щось зробити. Адже Amazon бере гроші за зберігання товару на своїх складах. Нижче представлено кілька варіантів вирішення цієї проблеми:

  • Найпростіший спосіб, це знижувати ціну на товар. Припустимо, ви планували продавати товар по 20$, поставте ціну 18$ або менше і подивіться як зміняться продажі, чи з’являться вони взагалі. Пробуйте знижувати ціну, до рівня беззбитковості. Можливо, ви нічого не заробите на цьому товарі, але й збитків не зазнаєте.
  • Спробуйте продати цей товар на eBay. Створіть лістинг з ним на eBay. Коли у вас відбудеться продаж, то ви просто всередині Amazon аккаунта створюєте ордер, замовлення і відправляєте товар на адресу покупця, який купив його на eBay.
  • Можна спробувати повернути товар постачальнику. Тут усе залежить від постачальника і ваших із ним відносин. Найчастіше постачальники відмовляються від повернень. У цьому випадку ви можете спробувати опротестувати покупку в платіжній системі, за допомогою якої ви розраховувалися з постачальником. Наприклад, у PayPal діє програма захисту покупців протягом 180 днів. Якщо ви не цінуєте відносини з постачальником, ви можете вирішити це питання через службу підтримки. Повідомити в службу підтримки, що ви хочете повернути товар через, наприклад, брак, але постачальник відмовляється повертати гроші. У цьому випадку з великою часткою ймовірності втрутиться PayPal, і найімовірніше, питання буде закрито на вашу користь.
  • Ви можете відправити товар на свою адресу і спробувати продати його десь самостійно: запропонувати різним магазинам, через Facebook тощо. Цілком імовірно, що вам вдасться реалізувати всю партію і отримати прибуток, незважаючи на витрати з транспортування.
  • Останній варіант, це розпродати товар через онлайн-аукціони з ліквідації повернень і надлишків товарного запасу. До прикладу таких як B-Stock. Завдяки специфіці аукціону, ви зможете отримати максимальну ціну, яку може запропонувати ринок на даний момент. Якщо пощастить, можна не тільки успішно реалізувати товар, що не продається, але й отримати при цьому прибуток.

 

Який із цих методів обрати залежить від вас, вашого товару, поточної ситуації. У будь-якому разі головне не опускати руки і не впадати у відчай. Пробуйте, вчіться і ви обов’язково досягнете успіху.

Більше новин

post_image
June 29
Як упакувати товар для Amazon?
Напевно ви чули історії про те, що через неправильне пакування виникали складнощі з розмитненням товару або склад FBA відмовляв у прийомі? Щоб уникнут...
Детальніше
post_image
June 29
Знайомство з товаром починається… з коробки?
28 грудня у США традиційно проводять Національний день коробки цукерок. Солодощі стають прекрасною нагородою за невеликий квест - розпаковування цієї ...
Детальніше
post_image
June 29
Як створити shipping plan для FBA продавця
Ми вже раніше розглядали тему торгівлі за моделлю FBA і тепер поговоримо з вами про те, що ж потрібно робити, коли ви обрали товар. Для торгівлі від ...
Детальніше

Залишити відгук