Покрокова інструкція, як стати продавцем на Amazon

Блог
June 29, 2023
Покрокова інструкція, як стати продавцем на Amazon

Чудово розвинена логістика, товари на будь-який смак і видатний клієнтський сервіс – це те, завдяки чому Amazon є найпопулярнішим місцем для онлайн-шопінгу. Кілька мільйонів продажів щодня – зараз Амазон є найкращим маркетплейсом для реалізації своїх товарів. 

Стати продавцем на Amazon може житель будь-якої з країн СНД. Перебуваючи у себе вдома ви отримаєте доступ до найбільшого ринку збуту. Все, що для цього потрібно – зареєструватися в системі. Далі, ми детально опишемо, як це зробити.

Типи продавців на Amazon

На даний момент в системі Амазон можна зареєструвати два типи продавців:

 • Individual
 • Professional Seller

Individual. При цьому варіанті реєстрації вам не потрібно буде оплачувати щомісячну комісію Амазон, але з кожного проданого товару ви будете платити комісію $0.99. Також ви не зможете виставляти на продаж понад 40 одиниць товару на місяць.

Professional Seller. У цьому варіанті ви зможете мати зареєстрований бренд Private Label. Щомісяця необхідно платити $39.99, однак при цьому з’являється низка можливостей:

 • можливість виставляти необмежену кількість товарів на місяць;
 • можливість формувати необмежену кількість лістингів (сторінок описів товарів, його характеристик із включенням ключових слів);
 • доступ до метрик Амазона, звітів продажів;
 • доступ до всіх інструментів для рекламного просування своїх товарів;
 • можливість налаштування віддаленого доступу до акаунту для делегування повноважень;
 • можливість пакетного вивантаження товарів;;
 • економія на комісіях.

Виходячи з вашої стратегії продажів, обирайте той тип, який найбільше підійде для ваших цілей. Надалі є можливість змінити статус Individual на Professional Seller в особистому кабінеті продавця.

Етапи реєстрації

Для початку необхідно зареєструватися в системі. Для цього на головній сторінці сайту клікніть на Account&Lists

Регистрация на Амазон 1

Для реєстрації акаунта клікніть на Start Here. Далі введіть необхідні дані та клікніть Create your Amazon Account.

Регистрация на Амазон 2

Після верифікації пошти та телефону у вас з’явиться акаунт Amazon. На головній сторінці сайту клікніть на Account&Lists, у випадаючому вікні оберіть Account.

Регистрация на Амазон 3

Прокрутіть сторінку нижче і в блоці Other programs виберіть Your seller account.

Регистрация на Амазон 4

З’явиться нове вікно, виберіть Register.

Регистрация на Амазон 5

Наступне вікно інформує про комісію $39.99 плюс комісія за продаж товару. Клікаємо Sign up.

Регистрация на Амазон 6

Далі пропонується вибрати країну вашої реєстрації та статус вашого бізнесу. Або якщо ви реєструєтеся як фізична особа, то individual. Вводьте тільки правдиву інформацію, яку ви згодом можете підтвердити документально.

Амазон 7

Введіть дані продавця, пройдіть верифікацію за телефоном.

Амазон 8

Далі введіть дані банківської картки, з якої відбуватиметься оплата комісії.

Амазон 9

Після того, як ви ввели картку і Амазон її верифікував, ви маєте заповнити основну інформацію про ваш магазин і товари, які ви плануєте продавати на Амазоні, а також відповісти на кілька запитань, серед яких:

 • Назва магазину;
 • Наявність UPC кодів для ваших товарів;
 • Чи виробляєте ви товари самостійно або ви є реселером;
 • Чи маєте ви зареєстровану торгову марку.

Амазон 10

І нарешті, останнім кроком є верифікація адреси. На цьому кроці Ви маєте вказати свою актуальну адресу проживання, на яку має надійти паперовий лист із верифікаційним кодом, який необхідно вказати в кабінеті. Після активації облікового запису ви отримаєте повний доступ і можливість керувати своїм магазином і товарними позиціями!

Амазон 11

Таким чином, можна сказати, що реєстрація продавця на Амазон є досить легкою. Амазон дає можливість кожному стати продавцем і почати торгувати на міжнародному рівні! Однак ефективність торгівлі на Амазоні залежить тільки від вас і ваших рішень.

 

Більше новин

post_image
June 29
Як упакувати товар для Amazon?
Напевно ви чули історії про те, що через неправильне пакування виникали складнощі з розмитненням товару або склад FBA відмовляв у прийомі? Щоб уникнут...
Детальніше
post_image
June 29
Знайомство з товаром починається… з коробки?
28 грудня у США традиційно проводять Національний день коробки цукерок. Солодощі стають прекрасною нагородою за невеликий квест - розпаковування цієї ...
Детальніше
post_image
June 29
Як створити shipping plan для FBA продавця
Ми вже раніше розглядали тему торгівлі за моделлю FBA і тепер поговоримо з вами про те, що ж потрібно робити, коли ви обрали товар. Для торгівлі від ...
Детальніше

Залишити відгук