Amazon подає в суд на двох осіб за просування контрафактних товарів у соціальних мережах

Блог
June 29, 2023
Amazon подає в суд на двох осіб за просування контрафактних товарів у соціальних мережах

Amazon подає до суду на двох осіб за нібито рекламу, просування і сприяння продажу підроблених предметів розкоші на онлайн-ринку у співпраці зі сторонніми продавцями.

Згідно з позовом, поданим компанією в четвер, Келлі Фіцпатрік і Сабріна Келлі-Крейчі використовували Instagram і TikTok, а також свої власні веб-сайти для продажу підроблених продуктів.

У позові, поданому до Окружного суду США в Західному окрузі Вашингтона, згадуються імена 11 інших осіб і підприємств, які ймовірно розмістили контрафактну продукцію на Amazon.

Пані Фітцпатрік і пані Келлі-Крейчі відмовилися коментувати судовий процес, коли з ними зв’язалися CNBC, які вперше повідомили про судовий процес.

“Вони відкрито заявляли про просування підробок у соціальних мережах і підривали роботу законних представників брендів”, – сказала Христина Поза, заступник генерального юрисконсульта і директор підрозділу Amazon по боротьбі з контрафактними злочинами.

Більше новин

post_image
June 29
Як упакувати товар для Amazon?
Напевно ви чули історії про те, що через неправильне пакування виникали складнощі з розмитненням товару або склад FBA відмовляв у прийомі? Щоб уникнут...
Детальніше
post_image
June 29
Знайомство з товаром починається… з коробки?
28 грудня у США традиційно проводять Національний день коробки цукерок. Солодощі стають прекрасною нагородою за невеликий квест - розпаковування цієї ...
Детальніше
post_image
June 29
Як створити shipping plan для FBA продавця
Ми вже раніше розглядали тему торгівлі за моделлю FBA і тепер поговоримо з вами про те, що ж потрібно робити, коли ви обрали товар. Для торгівлі від ...
Детальніше