5 поширених помилок продавця FBA

Блог
June 29, 2023
5 поширених помилок продавця FBA

Ви прийняли рішення стати продавцем Amazon. Ви провели дослідження і визначилися з товарами, якими будете торгувати. Ви знайшли постачальника і домовилися з ним.  Тепер, щоб почати торгувати і заробляти, залишилися дрібниці – доставити ваші товари на Amazon.

Є кілька поширених помилок, які виникають, коли ви займаєтеся онлайн-продажами і відправляєте товари в центр виконання замовлень Amazon. Ігнорування їх може коштувати вам грошей, часу і принести погані відгуки клієнтів.

Багато продавців використовують Fulfilled by Amazon або FBA, щоб отримати доступ до ширшої цільової аудиторії і максимально використовувати всі можливості Amazon. Це дає змогу продавцям FBA делегувати пошук, пакування, обробку та доставку товарів Amazon.

Продавці FBA можуть обрати, чи будуть їхні постачальники відправляти товари безпосередньо на склади Amazon або в преп центр для перевірки та пакування. Також можуть існувати й інші причини, через які має сенс відправити товар не на склад Амазон, наприклад, витрати на зберігання.

Репутація продавця має важливе значення для успішного ведення бізнесу. Якщо ви продасте неякісний товар, помилитеся під час доставки – це може сильно вплинути на весь ваш бізнес. Тому важливо мінімізувати всі ризики, пов’язані з підготовкою товару до відправлення покупцеві.

Огляди Amazon, хоч і важливі, але це не єдиний спосіб для клієнтів висловити симпатію чи антипатію до вашого продукту та магазину. Соціальні мережі – це потужний інструмент для збільшення продажів, яким вам слід навчитися користуватися.

 

Основні помилки продавців

 

5 найпоширеніших помилок продавця Amazon:

 

  1. Неправильно промарковані продукти

Неточні або погано сформульовані списки продуктів на Amazon можуть негативно вплинути на ваш бізнес на Amazon. Неправильний опис продукту може перешкодити виконанню замовлення і нашкодити вашій репутації у клієнтів.

Частина вашого управління запасами полягає в правильному нанесенні стікерів UPC або Amazon ID, гарантуючи, що Amazon доставляє потрібні продукти потрібним клієнтам.

 

  1. Неправильне пакування

Хоча доставка FBA дає вам змогу перекласти відповідальність за пакування, вам все одно необхідно переконатися, що ваші товари доставляються на склади Amazon в ідеальному стані. Забезпечення того, щоб ваш постачальник використовував правильні пакувальні матеріали, має важливе значення для захисту ваших товарів на шляху до центру виконання Amazon. Виготовлені на замовлення коробки і матеріали, такі як повітряні подушки і повітряно-бульбашкова плівка, можуть захистити ваші товари під час транспортування на склад Amazon. 

Коли Amazon відправляє вам або вашому постачальнику наклейку FBA для нанесення на коробку, переконайтеся, що ви наклеїли її в потрібне місце на плоскій поверхні коробки, а не на будь-які пломби. Працівники Amazon відкривають коробки різаками, розрізаючи стрічку в центральному шві. Якщо робітник проріже етикетку, це може призвести до того, що наклейка стане непридатною або завадить скануванню.

 

  1. Недотримання правил Amazon

У Amazon є список обмежень щодо продуктів, які вам дозволено продавати. Також існують вимоги щодо товарів, включно з упаковкою та маркуванням. Якщо ви не дотримуєтеся цих вимог, Amazon може закрити ваше оголошення, зупинити ваші права на продаж і розірвати стосунки з вами, як з продавцем, в односторонньому порядку. Завжди контролюйте те, які товари ви або ваш постачальник відправляє на склад Amazon. Недотримання правил і заборон Amazon може коштувати дуже дорого.

 

  1. Неправильний розрахунок складських запасів

Складські приміщення – цінний ресурс. Управління запасами включає в себе знання ринку і правильний розрахунок обсягів поставки, щоб максимізувати прибуток і мінімізувати витрати. Склади Amazon стягують плату за зберігання з продавців FBA, стимулюючи вас продавати товари і поставляти на склади те, що буде продаватися в найкоротші терміни. Що довше ваші товари залишаються непроданими на складі Amazon, то більше комісійних ви заплатите.

Вам також слід розглянути можливість використання Amazon Prime. Щоб використовувати Amazon Prime для виконання замовлень, вам необхідно відповідати певним критеріям і підтримувати досить хороші показники ефективності роботи продавця, щоб продемонструвати, що і ви, і ваші продукти заслуговують на довіру. Це включає, наприклад, наявність запасів з низьким рівнем браку та дотримання вимог до списку товарів і продукції компанії.

 

  1. Відправлення товарів не на той склад

Важливим компонентом добре організованого управління запасами є забезпечення того, щоб товари, які ви продаєте, відправлялися на правильні склади. Amazon має безліч центрів виконання замовлень по всьому світу. Тому незалежно від того, чи відповідаєте ви за доставку до центрів виконання Amazon, чи доручаєте постачальнику надсилати товари, важливо відстежувати, коли й де перебуває ваш товар, щоб гарантувати, що він потрапить до правильного центру виконання.

 

Також слід враховувати і деякі інші нюанси

Перевірка запасів перед відправкою важлива для задоволення очікувань клієнтів і забезпечення якісного обслуговування. Також це важливо для отримання та збереження значка Prime. Якщо ви не перевірите свої товари і кількість браку буде високою, то ваші показники постраждають.

Крім того, коли ви укладаєте контракт на виробництво товарів для продажу через Amazon, переконайтеся, що продукти не запатентовані. Інакше ви можете отримати претензію від патентовласника та заборону на реалізацію товарів у які ви вже інвестували кошти.

 

Використання преп центрів

Преп центр Amazon може допомогти з багатьма описаними вище проблемами. У BestPartnerUSA ми перевіримо ваші товари на брак, спакуємо і правильно наклеїмо всі лейби, штрихкоди і стікери. За необхідності сформуємо набори. Ваші товари будуть доставлені на склади Amazon в повністю підготовленому для продажу стані.

Більше новин

post_image
June 29
Як упакувати товар для Amazon?
Напевно ви чули історії про те, що через неправильне пакування виникали складнощі з розмитненням товару або склад FBA відмовляв у прийомі? Щоб уникнут...
Детальніше
post_image
June 29
Знайомство з товаром починається… з коробки?
28 грудня у США традиційно проводять Національний день коробки цукерок. Солодощі стають прекрасною нагородою за невеликий квест - розпаковування цієї ...
Детальніше
post_image
June 29
Як створити shipping plan для FBA продавця
Ми вже раніше розглядали тему торгівлі за моделлю FBA і тепер поговоримо з вами про те, що ж потрібно робити, коли ви обрали товар. Для торгівлі від ...
Детальніше

Залишити відгук